Pomagam odnieść sukces

Jeżeli choć jeden człowiek zyska dzięki mojej pracy, to już warto

Jestem doświadczonym menedżerem, strategiem i przedsiębiorcą. Zarządzam własną firmą i prowadzę coaching biznesowy i osobisty. Szkolę i doradzam innym w zakresie przedsiębiorczości, finansów i nieruchomości. Prowadzę warsztaty rozwoju potencjału zawodowego i osobistego w Trójmieście i w Berlinie. Zgłębiam tajniki metafizyki, symboliki numerologii pitagorejskiej, psychogenealogii. Techniki te wykorzystuję zarówno we własnej pracy jak i w pracy z klientem.

Moja przygoda z biznesem trwa już niemal 30 lat. Ten czas to nie tylko praca, ale też nauka i ciągłe doskonalenie własnych umiejętności. Jestem praktykiem.

Praca daje mi radość a nowe wyzwania budzą we mnie entuzjazm. Nigdy jednak biznes nie jest dla mnie ważniejszy niż człowiek. Działam w poszanowaniu siebie i innych, a radość życia przedkładam nad perfekcjonizm.

Spotkałam w swoim życiu osoby, które jednym zdaniem zmieniły moje postrzeganie świata, a niekiedy moje życie. Aby również dać innym to co sama dostałam napisałam poradnik jak wspierać dzieci i młodzież w rozwoju przedsiębiorczości. Książka “Wspieraj sukces swego dziecka” oparta jest na doświadczeniach, które zdobyłam w roli mamy, ale przede wszystkim jako dziecka, które doszło w swoim życiu do poczucia spełnienia.

15

lekcji o życiu

podcast

Mój podcast to 15 odcinków pełnych inspiracji. Motywuję w nich do rozwoju, wskazuję ważne obszary, które warto przemyśleć i przepracować.

W 8 minut do sukcesu

8 minut – właśnie tyle postanowiłam zająć słuchaczowi jednym odcinkiem. Ma być krótko, na temat, merytorycznie. Nie tylko zawodowo.
Czy poświęcisz tyle na wartościową lekcję?

Posłuchaj