Pomagam odnieść sukces

Jeżeli choć jeden człowiek zyska dzięki mojej pracy, to już warto

Jestem doświadczonym menedżerem, strategiem i przedsiębiorcą. Prowadzę własne biznesy i doradzam innym. Dzielę się swoją wiedzą z obszarów przedsiębiorczości, finansów, nieruchomości i edukacji.

Moja przygoda z biznesem trwa już niemal 30 lat. Ten czas to nie tylko praca, ale też nauka i ciągłe doskonalenie własnych umiejętności. Jestem praktykiem biznesu. Korzystam również ze zdobytej wiedzy i doświadczenia, aby  pomagać innym na polu biznesowym, osobistym i rozwojowym.

Praca jest moją pasją, a nowe wyzwania budzą we mnie entuzjazm. Nigdy jednak biznes nie jest dla mnie ważniejszy niż człowiek. Działam w poszanowaniu siebie i innych, a radość życia przedkładam nad perfekcjonizm.

Spotkałam w swoim życiu osobistym i zawodowym osoby, które czasami jednym zdaniem zmieniły moje postrzeganie świata, a czasami moje życie. Postanowiłam podzielić się swoimi wskazówkami, jak wspierać dzieci w rozwoju ich przedsiębiorczości, pisząc poradnik dla rodziców. Książka “Wspieraj sukces swego dziecka” oparta jest na doświadczeniach, które zdobyłam w roli mamy, ale też dziecka.

15

lekcji o życiu

podcast

Mój podcast to 15 odcinków pełnych inspiracji. Motywuję w nich do rozwoju, wskazuję ważne obszary, które warto przemyśleć i przepracować.

W 8 minut do sukcesu

8 minut – właśnie tyle postanowiłam zająć słuchaczowi jednym odcinkiem. Ma być krótko, na temat, merytorycznie. Nie tylko zawodowo.
Czy poświęcisz tyle na wartościową lekcję?

Posłuchaj